13.06.2024

Anneler Günü kahvaltıları Tatarlı Mahallesi ile devam etti

15, Mayıs 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi’nin Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği kahvaltılarda son durak Tatarlı Mahallesi oldu.

Tatarlı Mahallesi’nde gerçekleşen kahvaltıya Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Edibe Akçakaya ve Meral Özdemir, Tatarlı Mahalle Muhtarı Halil Kurt ile Tatarlı Mahallesi sakinleri katıldı.

Kahvaltıda Tatarlı Mahallesi anneleriyle bir arada oturup onlarla sohbet eden Başkan Eşkinat, kahvaltıdan sonra yaptığı konuşmada, “ Tatarlı Mahallemizin istek ve şikayetlerini sizlerin ağzınızdan duymak istedik. Bir belediyeyi sıfırdan kurmak kolay değil. Şimdiye kadar buralara pek gelemedik ama bundan sonra daha sık geleceğiz. Hep birlikte Süleymanpaşa’yı yöneteceğiz. Bizden yana hiçbir sıkıntınız olmayacak” ifadelerini kullandı.

Sözlerine Anneler Günü ile devam eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Bugün burada siz değerli annelerimizin bu özel gününü kutlamak için bulunuyoruz. Biz istedik ki annelerimizle bir araya gelelim onlarla hoş vakit geçirip sohbet edelim, onlar için hazırladığımız ufak hediyelerimizi verelim, onlara bir gün değil her gün değerli olduklarını hatırlatalım. Ben tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler Gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.  

Başkan Eşkinat yaptığı konuşmanın ardından anneler günü için özel olarak hazırlanan kırmızı, pembe ve beyaz renkte sardunya çiçeklerini Tatarlı Mahallesi’nin annelerine Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Edibe Akçakaya ve Meral Özdemir ile birlikte hediye etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir