18.06.2024

Altınova Sakinleri Taşkın Koruma Projesi ile İlgili Bilgilendirildi

10, Mart 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


 

 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Süleymanpaşa ilçesi Altınova  Mahallesinde bir pastanede Teski Genel Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme toplantısına katıldı.

 Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Teski Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ve diğer yetkililerin yanısıra mahalle sakinlerinin de büyük ilgi gösterdiği toplantıda Teski Genel Müdürü Şafak Başa ve diğer yetkililer Teski Genel Müdürlüğü tarafından Altınova Mahallesinde yapılacak ‘Taşkın Koruma Projesi’ ile ilgili vatandaşları bilgilendirdi ve soruları cevaplandırdı.

 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da yaptığı konuşmada Altınova Mahallesinin de tertemiz bir denize kavuşacağını  belirterek “ Sultanköy’den Şarköy’e kadar olan sahillerimizde mavi bayrak almak için çalışmalarımızı bütün hızıyla sürdürüyoruz. Bunu da başaracağız. Artık Tekirdağ’da vidanjörü kaldıracağız” dedi.

 Altınova Mahallesinde de yolların büyük bir bölümünün tamamlandığını belirten Başkan Albayrak  “ Ara sokakları da yeni sezonda asfalt veya parke taş olarak yapacağız. Diğer eksiklikleri de  Muhtarımız Hüseyin Ülker ile beraber koordineli çalışarak çözeceğiz” diye konuştu.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir