05.03.2024

2. Trakya Bağbozumu ve Ekoloji Festivali tüm hızıyla devam ediyor

4, Eylül 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Trakya Bağbozumu ve Ekoloji Festivali ikinci gününde de Süleymanpaşalılara renkli anlar yaşattı.

2. Trakya Bağbozumu ve Ekoloji Festivali’nin ikinci gününde Süleymanpaşalılar yoğun katılımla festival alanını doldurdu. Gündüz saatlerinde çocuklar için atölye etkinlikleri ve Şubadap Grubu Çocuk Konseri ile eğlenen Süleymanpaşalılarla birlikte festival alanında bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat 2. Trakya Bağbozumu ve Ekoloji Festivali için kurulan stantları gezerek görevlilerle ve vatandaşlarla sohbet etti.

BAŞKAN EŞKİNAT FESTİVAL ALANINDA BULUNAN SÜLEYMANPAŞALILARA KURABİYE İKRAM ETTİ

Yunanistan’dan gelerek Kavala Kurabiyeleri tanıtan stanttan aldığı kurabiyelerle birlikte festival alanını dolaşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşalılara kurabiye ikram etti.

Başkan Eşkinat, daha sonra sırayla alanda bulunan El Yapımı Kavala Kurabiyesi, bulama, Bağcılık Araştırma ve Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi Kadın El Emeği Pazarı stantlarını gezdi.

2. TRAKYA BAĞ BOZUMU VE EKOLOJİ FESTİVALİ PROGRAMI

4 Eylül Pazar

17.30/ Pekmez İkramı/ Sahil Dolgu Alanı

18.00/ Üzüm Yarışması Finali/ Sahil Dolgu Alanı

22.00/ Ahırkapı Roman Orkestrası Konseri/ Sahil Dolgu Alanı

2-3-4 Eylül Etkinlikleri

19.00-20.00/ Şubadap Grubu Çocuk Konseri

17.00-21.00/ Kartal Kuklası Yapım Atölyesi – Palyaço Kuklası Yapım Atölyesi – Koşan Kedi Yapım Atölyesi – İllüstrasyon Atölyesi – Pasta Yapım Atölyesi – Köstebekgiller Karakterleri İle Fotoğraf Çekimi Etkinliği – Devekuşu Tahta Bacak Animasyon Etkinliği – Kanguru Bacak Animasyon Etkinliği

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir