05.03.2024

TEFSAD, festival sonrası Başkan Eşkinat’ı ziyaret etti

15, Mayıs 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği Yönetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde Süleymanpaşa Belediyesi, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği işbirliğinde düzenlenen 5. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali’ne katkılarından dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

DERNEK BAŞKANI MEHMET ÇEVİK TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette 6-7-8 Mayıs tarihlerinde şehrimizde gerçekleşen 5. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali sonrası değerlendirmelerde bulunulurken Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çevik, festivale katkılarından dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür plaketi sundu.

EŞKİNAT: “TEFSAD İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYDUM”

TEFSAD’ın Tekirdağ adına güzel işler yaptığını belirten Başkan Eşkinat; “Göreve geldiğimizden beri şehrimiz adına kendi alanlarından en çok çalışan derneklerden birisi olan TEFSAD ile 5. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali’nde birlikte çalışmaktan mutluluk duydum. Fotoğraf sanatını geliştirmek ve şehrimizde yaygınlaştırmak için emek veren TEFSAD ekibini kutlarım.” dedi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir