13.06.2024

Sultan Harem Taht Kösem Tiyatro Oyunu Çerkezköy’de Sahnelendi

6, Şubat 2016 Cumartesi
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Sultan Harem Taht Kösem isimli Tiyatro Oyunu Çerkezköy’de sahne aldı.

İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür Şube Müdürlüğü’nün organize ettiği “Sultan Harem Taht Kösem” tiyatro oyunu profesyonel ekibi ve zengin dekoru ile göz doldurdu.

OYUN BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Konferans Salonu, kısa süre içinde  Sultan Harem Taht Kösem Tiyatro Oyununu izlemek isteyen vatandaşlarla doldu. Çerkezköy İlçesi’nin yanı sıra Kapaklı İlçesinin de büyük ilgi gösterdiği oyun ayakta alkışlandı.

Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu tarafından sahnelenen 2 perdelik oyun büyük beğeni topladı. Vatandaşlar, oyunu ücretsiz olarak izleme olanağı veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na teşekkür ederek bu tarz kültürel etkinliklerin devam etmesini diledi.

Oyun sonrası Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Atilla Can ve Kapaklı Belediyesi CHP Meclis Üyesi Nalan Çolak, Ankara Orta Oyuncularına çiçek takdim etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir