26.05.2024

Süleymanpaşalılar 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramını kutladı

21, Mayıs 2016 Cumartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinliklere katıldı.

Süleymanpaşalı vatandaşların törene ilgisi yoğundu. Törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral ve Telat Akköse ile protokol üyeleri katıldı.

Sabah saatlerinde Tekirdağ Valiliği önünde başlayan etkinliklerde saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çelengi Atatürk Anıtı önüne sunuldu. Daha sonra siyasi partilerin anıt önüne çelenk sunmasıyla tören sona erdi.

Çelenk töreninin ardından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri sahil amfi tiyatroda devam etti. Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin şiir ve Gençliğe Hitabe temsillerinden sonra, Judo ekipleri gösterilerini sundu. Misafir olarak ilimizde bulunan Moğolistanlı jimnastikçilerin gösterileri ile kutlamalar sona erdi. 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir