19.06.2024

Süleymanpaşa Kent Konseyi yaşlıları ziyarete devam ediyor

27, Mart 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Evde Bakım Hizmeti alan yaşlıları ziyaret eden Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi, bu yıl da Yaşlılar Haftası dolayısı ile ziyaretlerini sürdürüyor.

Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Kızılözen ve beraberinde kadın meclisi üyeleri ile birlikte Süleymanpaşa ilçesinde bulunan yaşlılara, yaşlılar günü dolayısı ile ev ziyaretleri gerçekleştirildi.

ERSÖZ; "ONLARIN EN BÜYÜK İSTEKLERİ SOHBET ETMEK"

Etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz; “Her yıl gerçekleştirdiğimiz gibi Yaşlılar Haftası’nda Süleymanpaşa Kent Konseyi olarak yaşlılarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Onların ihtiyaçlarını alalım, yardım edebiliyorsak, yardım edelim istiyoruz. Ziyaret ettiğimiz yaşlılarımızın geçtiğimiz bir yılda belediyemiz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz "Sosyal Belediyecilik" vizyonu ile birçok ihtiyaçlarını karşıladığımızı gördük.” dedi.

“DİĞER YAŞLILARIMIZI DA TEK TEK ZİYARET EDEREK İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Ziyaret edilen yaşlı vatandaşlar ile uzun uzun sohbet eden Ersöz; “Onların dertlerini dinleyip hayat tecrübelerine ortak olarak ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bunun dışında tespit ettiğimiz diğer yaşlılarımızı da ziyaret edeceğiz. Şuana kadar 10 yaşlımızı ziyaret ettik. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından evde bakım hizmeti alan diğer yaşlılarımızı da tek tek ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız.” diye konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir