09.02.2022

Süleymanpaşa Belediyesi’nin radyosu “Radyo Mutlu” yayın hayatına hazırlanıyor

21, Şubat 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, kısa bir süre önce hazırlanmaya başlanan Süleymanpaşa Belediyesi radyosunun stüdyosunda incelemelerde bulundu.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır ile test yayına katılan Başkan Eşkinat, radyonun bir an önce hizmete girip Süleymanpaşalılara ulaşması için talimat verdi.

EŞKİNAT: “RADYO MUTLU FARKLI ÇİZGİSİYLE ŞEHRİMİZE AYRI BİR RENK KATACAK”

Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan radyo ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Eşkinat; “Süleymanpaşa Belediyemizin hizmetlerini vatandaşlarımıza duyurmak ve halkımızla kaliteli müzik paylaşmak için çıkılan yolda son aşamaya gelindi. Bizde bugün radyonun test yayınına katılıp, stüdyoda incelemelerde bulunduk. Radyomuzun adını Radyo Mutlu olarak koyduk. Radyo Mutlu farklı çizgisiyle şehrimize ayrı bir renk katacak. Aynı zamanda vefat ve diğer anonsları da radyomuz vasıtasıyla halkımıza duyuracağız.” dedi.

“ŞEHRİMİZİN TANITIMI İÇİN DE AKTİF OLARAK KULLANILACAK”

Önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak radyo ile ilgili açıklamalarına devam eden Başkan Eşkinat; “Burası bir radyo olmanın yanı sıra şehrimizin değerli sesleri için de kayıt stüdyosu olarak kullanılacak. Ayrıca şehrimizin tanıtımı için de aktif rol oynayacak.” diye konuştu.

İnternet üzerinden test yayınına başlayan Süleymanpaşa’nın yeni radyosu “Radyo Mutlu” ‘yu www.radyomutlu.comadresinden ulaşarak dinleyebilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir