19.06.2024

Süleymanpaşa Belediyesi’nin Hobi Bahçeleri göz kamaştırıyor

11, Mayıs 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Geçtiğimiz yılın ekim ayında Hayrabolu yolu üzeri Bıyıkali Mahallesinde hizmete giren Süleymanpaşa Belediyesi Hobi Bahçelerinin ilk etabı yemyeşil görüntüsüyle dikkat çekiyor.

ORTAK KULLANIM ALANLARININ BAKIMINI SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ YAPIYOR

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapılan ve yıllık olarak kiralanan 42 bahçenin büyük bir kısmı aileler tarafından düzenli ziyaret edilirken hobi bahçeleri dışındaki ortak kullanım alanlarının bakımı da Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri tarafından yapılıyor.

VATANDAŞLARIN BEĞENİSİNİ TOPLUYOR

Şehir hayatının stresinden uzaklaşıp, kendi ürettiklerini tüketerek sağlıklı bir ortamda kişisel üretim yapan ailelerin uğraşı ile meyve, sebze ve çiçek ekilen toprakta havalar ısınması ile ürünler boy gösterirken hobi bahçeleri görüntüsüyle Süleymanpaşa – Hayrabolu yolunu kullanan vatandaşların da beğenisini topluyor.

TALEPLER DOĞRULTUSUNDA 2. ETAP YAPILACAK

Özellikle hafta sonları hobi bahçesi sahiplerinin yoğun ilgi gösterdiği ve şehrin stresinden uzaklaşıp nefes aldığı Süleymanpaşa Belediyesi Hobi Bahçeleri’nde ilginin devamı ve talepler doğrultusunda ikinci etap çalışmalarının yapılabileceği ifade ediliyor.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir