29.02.2024

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi sizleri bekliyor

22, Kasım 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yaklaşık bir yıl önce hizmete sunulan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, ücretsiz olarak hizmet vermeye devam ediyor.

2015 yılının ilk aylarından beri Hürriyet Mahallesi’ndeki yeni yerinde hizmet veren Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, 0-6 yaş arası çocuklara psikolojik danışmanlık hizmeti sunarken aileler çocukları için sağlık taramaları ve dikkat testlerini konunun uzmanları tarafından yapılmasının mutluluğunu yaşıyor.

Şu ana kadar 302 çocuğun bire bir görüşme yöntemiyle hizmet aldığı Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi’nden toplamda ise 430 görüşme ile çocukların sorunlarını teker teker çözülüyor.

0850 450 59 59 nolu Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi aracılığı ile randevu alınarak yapılan testlerde dikkat problemi yaşayan çocuklar için 4-5, 6-7, 8-9 yaş olmak şartıyla dikkat güçlendirici çalışmaların yapılacağı açıklanırken tamamen ücretsiz olarak katılım için Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi sizleri bekliyor. 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir