18.06.2024

SUGAR CHEF’S, HARİKALAR DİYARI!!

26, Aralık 2019 Perşembe
Bu haber kez okundu


Tekirdağ- Beyazköy Tatil Sitesi’nde denize nazır konumlanan Sugar Chef’s, lezzet durağı olmaya devam ediyor.
Tolga Şeker ve eşi, 12 masalık mekanlarında, klasik müzik ve Türk Sanat Müziği eşliğinde sislere mükemmel menüler sunu-yor.
Mekan üç yıldır hizmet veriyor. 20 tecrübesiyle mesleğin kurdu olduğunu dile getiren Tolga Şeker; “Manzaramızı her yerde bulmak zor. Çok sakin bir yer. Kafa dinlemek için ideal. Mutfakta kendi elimiz oluğu ve hiç bir şeyin dışarıdan alınmadını düşünürseniz, kendi evinizin konfoırunu burada bulursunuz. Sizin için yazmak aştır. Benim için de yemek yapmak aynı şey. Ben elime bıçağı aldığım zaman eti, balığı gördüm mü her şey biter. Dünya ile ilişiğim kesilir ve o andan itibaren bütün emeğimi, güzel duygularımı yaratıcılığımla birleştirerek sunuma hazır hale getirene kadar uğraşırım.
Mekanımız 12 masalık olduğu için rezervasyon yapılması bizim için çok önemli. Bize kadar gelmiş güzel insanları yerimiz yok diye kapıdan çevirmek gönlümüzün kırılmasına sebep olur. Bizi tercih eden herkesin, müessesemizden memnun ayrılması temennimizdir.
İçkili bir lokanta oluğumuz için, gelen misafirlerimizin rahat olabilmesi için şimdilerde, servis uygulamasına geçtik. Rezervasyon yaptıran müşterilerimiz bulundukları yerden, araçla alınıyor ve yemekten sonra aynı noktaya bırakılıyor. Böylece bizlerde mekanımızdan ayrılan müşterilerimizin sağ salim evlerine dönmüş olmalarının huzurunu yaşıyoruz.
Genel olarak müşterilerimiz ailelerden oluşuyor. Burası zaten bir aile işletmesi” dedi.
Tüm mezeler Tolga Şeker ve Eşi tarafından yapılıyor. Et ve Balık konusunda iddialılar.
Aslında müdavimleri Sugar Chef’s lokantasının ciddi reklamını yapıyorlar. Tekirdağ Süleymanpaşa’nın saklı gizli yerlerinde bulunan lezzetlerin farkına ve keyfine varmak için, bir ziyaret şart.
Son derece temiz ve zevkle döşenmiş lokanta’da şimdi Yılbaşı hazırlıkları başlamış bulunuyor. Yılbaşı için kendinize kaliteli bir mekan seçmek isterseniz ai-lenizle yeni yıla birlikte girebileceğiniz en güzel mekanlardan birinin Sugar Chef’s olduğunu unutmayın.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir