26.05.2024

Saygı’ya Yoğun İlgi

26, Mart 2024 Salı
Bu haber kez okundu


Cumhur İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Gökhan Saygı, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Çiftlikönü Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyarette, büyük bir coşkuyla karşılanan Saygı’ya, hemşeri dernekleri ziyaretlerinde de destekler devam etti.

Çiftlikönü Mahallesi’nde gerçekleştirdiği etkinlikte, mahalle sakinleriyle bire bir görüşmeler yaparak, sorunları dinleyen ve çözüm önerilerini paylaşan Saygı, yoğun ilgi gördü. Mahalle halkının günlük yaşam kalitesini artırmak için çeşitli projeler geliştirdiğini belirten Saygı, halkın ihtiyaçlarına odaklanan çalışmaların yanı sıra, çevre düzenlemesi, kadın yaşam merkezleri, kreşler ve sosyal projelere de ağırlık verdiğini vurguladı.
Şeffaf yönetim anlayışı ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla halkın nabzını tuttuğunu ve sorunlara çözüm odaklı yaklaştığını dile getiren Saygı’ya mahalle sakinleri, desteklerini dile getirerek, projelerine güvendiklerini kaydetti.
Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Gökhan Saygı, Çiftlikönü Mahallesi’nde karşılaştığı bu sıcak ve destekleyici atmosfer karşısında memnuniyetini dile getirirken, seçim sürecinde de halkın desteğini ve güvenini kazanmaya devam edeceğini belirtti.

Bayburtlular ve Erzurumlular derneklerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Saygı büyük bir ilgiyle karşılandı.

Gökhan Saygı, Bayburtlular Derneği Başkanı Sinan Dağ ve Erzurumlular Dernek Başkanı Şimşek Nişancı ile dernek üyelerine teşekkürlerini iletti.
Saygı, “Coşkulu karşılamalarınız ve bizi bağrınıza basmanız için Sinan Dağ ve Şimşek Nişancı’ya, ayrıca her iki derneğin kıymetli üyelerine sonsuz teşekkür ederim. Sizler var olduğunuz sürece bizler de güçlüyüz” şeklinde konuştu.

Hemşeri dernekleri ziyaretlerinin, seçim çalışmalarının önemli bir ayağını oluştururken, bu ziyaretlerle Bayburtlu ve Erzurumlularla daha yakından bir araya gelerek, sorunları dinlemeyi ve çözüm önerilerinin paylaşılması hedefleniyor.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir