18.06.2024

Salih Demirci ile Süleymanpaşa Hatırası Konseri gerçekleştirildi

27, Aralık 2015 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen Türk Sanat Müziği Konserlerinde bu ay “Salih Demirci ile Süleymanpaşa Hatırası (Akustik Band)” konseri Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleştirildi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve eşi Belgin Eşkinat’ın da katıldığı gecede Salih Demirci ve ekibinin seslendirdiği eserlere vatandaşlarda eşlik ederken; “Aşk Bu Değil Yapma Güzel, Bir Demet Yasemen, Düşen Bir Yaprak Görürsen, Gece Kirpikli Kadın, Benim Gözüm Sende, Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam, Arım Balım Peteğim, Şarap Koy Kadehime Kan Doldurma, Böyle Bir Kara Sevda, Bahça Duvarından Aştı, İnce Giyerim İnce, Leylim Ley, Evlerinin Önü Boyalı Direk, Benzemez Kimse Sana, Tekirdağ’ın Üzümü” eserleri seslendirildi.

Yaklaşık bir buçuk saat süren konserde zaman zaman hüzünlü dakikalar yaşanırken zaman zaman da harketli parçalarda vatandaşlar yerlerinde duramayıp göbek attı. Konser sonunda Demirci ve ekibi uzun süre alkışlanırken vatandaşların isteği üzerine programı uzatarak dört eser daha seslendirdiler.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat gecenin sonunda Demirci’ye teşekkür ederek çiçek takdim ederken “Süleymanpaşa Hatırası” konserlerinin devam edeceğini müjdeledi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir