18.06.2024

Nallar, Halk Gününde Vatandaşın Taleplerini Dinledi

18, Mayıs 2024 Cumartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, düzenlediği Halk Günü toplantısında vatandaşlar ile bir araya geldi.
Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası’nda gerçekleşen toplantıda Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Başkan Volkan Nallar, gün boyunca yüzlerce kişiyle görüşme gerçekleştirdi.
VOLKAN NALLAR: “VERDİĞİM EN BÜYÜK SÖZLERDEN BİRİ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’Nİ BİRLİKTE YÖNETMEKTİ”
Gün sonunda açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar; “Seçim döneminde verdiğim en büyük sözlerden biri Süleymanpaşa Belediyesi’ni birlikte yönetmekti. Bu noktada Halk Günü etkinliğimizi hazırladık. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi aldık. Bu noktada bazı vatandaşlarımızın da fikirlerinden yararlandık. Güzel bir çalışma oldu.” dedi.
“HALK GÜNÜ ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK”
Halk Günü etkinliğinin devam ettirip görev süresi boyunca düzenli olarak yapmak istediğinin altını çizen Volkan Nallar; “Göreve başlayalı yaklaşık 45 gün oldu. Bu süreçte belediyemize yüklenen borçların tespitiyle mücadele ettik. Aynı zamanda devam eden hizmetlerimizin aksamaması için planlamalar yaptık. Bundan sonraki süreç adım atma süreci. Bütçemiz doğrultusunda Süleymanpaşalı hemşehrilerimin taleplerini de göz ardı etmeden önemli adımlar atacağız. Halk Günü etkinliklerimiz devam edecek. Vatandaşlarımız talep edecek, bizler de yapacağız. Bu görevi bana halk verdi, bu belediyeyi de halkla birlikte yöneteceğim.” ifadelerini kullandı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir