26.05.2024

Nallar, Adaylığını Açıkladı

2, Aralık 2022 Cuma
Bu haber kez okundu


Bir süre önce il yöneticilerinin istifa etmesinin ardından düşen il başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği için Genel Merkez tarafından görevlendirilen heyet kongre kararı almıştı. Bu süreçte ismi sıkça kamuoyunu meşgul eden Volkan Nallar adaylığını yaptığı basın açıklaması ile duyurdu.

CHP Tekirdağ İl binası toplantı salonunda gerçekleşen açıklamaya başkanlık eden eski vekillerde Mehmet Nuri Saygun, “İki adayımız var gibi görünüyor. Ancak diğer aday arkadaşımız henüz net bir karar vermiş değil. Bizim geçici yönetim olarak bir adayımız yok. Ancak herkesin kendi kalbinde biri mutlaka vardır” dedi.

GENÇLİĞİMİZ VAR

Saygun’dan sonra söz alan İl Başkan Adalı Volkan Nallar kısaca kendini tanıtırken daha önce spor kulüplerinde yaşadığı başarıları ve hali hazırda aldığı görevleri de aktardı. Nallar, “İl ve ilçe bazında iki tur attım. Vakit kısa olduğu için ulaşabildiğimiz herkese ulaştık. Daha fazla partili arkadaşımızla görüşmek ve istişare etmek isterdik. Ancak sıkışık bir takvim. Pazar günü yapılacak olan kongrede arkadaşlarımla birlikte öncelikle Tekirdağ’da daha sonra tüm ülkede partimizin bayrağını en üste çıkarmak istiyoruz. Gençliğimiz var ve çalışmaktan yorulmayız” ifadesini kullandı.

Basından gelen soruları da yanıtlayan Volkan Nallar, İlçe Başkanları ve ilçe belediye başkanları ile görüşmelerinin de oldukça normal olduğunu ve il başkan adayı olarak herkesin fikrinin kendisi için çok önemli olduğuna dikkat çekti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir