26.05.2024

Judo Milli Takımı Başkan Eşkinat’ı ziyaret etti

1, Nisan 2016 Cuma
Bu haber kez okundu


Tekirdağ’da kamp yapan Judo Milli Takımı oyuncuları Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret ettiler.

Ziyarete gelen sporculara Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner, Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Judo Antrenörü Deniz Şilli eşlik ettiler.

Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Judo Antrenörü Deniz Şilli; “Tekirdağ’da yapılan Gençler kategorisi Judo Milli Takımı kampı 3 gündür devam ediyor. Bununla birlikte takımın ilk durağı Atina’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası ama asıl hedef 2020 Olimpiyatları. 20 bayan 20 erkek takımla beraber Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde antrenmanlarını yapıyorlar. Kampın teknik direktörlüğünü Trabzon’dan Mustafa Birinci ve İstanbul’dan Sezer Öksüz üstlenirken, yardımcı antrenörlüğünü ise Manisa’dan Onur Akgün, İstanbul’dan Duygu Aslan üstleniyor. Bununla birlikte burada çift antrenmanla birlikte bir hazırlık dönemi geçirdik. Antrenmanlara devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Sporcular ve teknik heyetle görüşen Başkan Eşkinat, “Süleymanpaşa’yı her yönden geliştirmek, sanat ya da spor denildiği zaman akla gelecek bir otorite haline getirmek her zaman bizim önceliğimiz oldu. Sanat ya da sporla ilgili bir marka olmak için çalışmalar yaptığımız gibi, bu yönden yapılacak olan etkinliklere her türlü destek olmaya devam ediyoruz, edeceğiz de. Her şey Süleymanpaşa için.”

Sporcuların yanlarında getirdikleri judo kıyafetleri ve kemerinin Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a takdim edilmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek ziyaret sona erdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir