26.05.2024

İmamoğlu’na Yoğun İlgi

5, Mayıs 2023 Cuma
Bu haber kez okundu


Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çorlu’da halk buluşması gerçekleştirdi.

Atatürk Meydanı’nda düzenlenen program yoğun ilgi gördü. Vatandaşlarla buluşan İmamoğlu,14 Mayıs günü halkı demokrasiye sahip çıkmaya davet etti.
14 Mayıs seçimlerinin Türkiye için tarihi bir seçim olacağını söyleyen İmamoğlu, Millet İttifakının bozuk düzeni değiştirmek için geldiğini dile getirdi
Millet İttifakının derdinin birbirini seven sayan, teknolojiyi yakalayan 21. yüzyılın en öndeki ülkelerinden biri olmasını sağlamak olduğunu aktaran İmamoğlu, “Devletimizin temellerini, adalet üzerine, sağlam bir biçimde oturtmaya geliyoruz. Devletin temelinde, adalet olursa, bu topraklar üzerindeki her şey sağlam olur, güzel olur, güçlü olur. Devletin temelinde adalet olursa, kardeşliğimiz, birliğimiz sağlam olur, daim olur” dedi.
14 Mayıs’ta sandıklarda görev alınması çağrısında bulunan İmamoğlu,”- “Görev almıyorsanız da oyunuzu kullandıktan sonra alın Türk bayrağınızı elinize sokaklara çıkın, demokrasi şölenini hep birlikte yaşayalım” sözlerini kaydetti.
TRAKYA PROJELERİNİ ANLATTI
Marmara Bölgesi ve Trakya ile ilgili projelerini de anlatan İmamoğlu, Çorlu Atatürk Havalimanı’nın daha işlevli hale getirileceğini, Kapıkule-Halkalı Hızlı Tren Hattı’nın hızla tamamlanarak bir durağın da Çorlu’ya ekleneceğini kaydetti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir