20.07.2024

GÖKHAN METİNER HER YERDE

4, Ocak 2019 Cuma
Bu haber kez okundu


İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Mali Müşavir Gökhan Metiner, Süleymanpaşa’da fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya geliyor. Süleymanpaşa’nın kronikleşmiş sorun ve sıkıntılarını çözmek için yola çıktığını ifade eden Metiner, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

 

İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Mali Müşavir Gökhan Metiner, fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinliyor. Esnafın derdini dinleyen Metiner, Süleymanpaşa için ne yapılabilir konusunda vatandaşlardan fikir ve öneri alıyor.

 

ESNAF DOSTU İSİM BELEDİYEYE TALİP

 

Tekirdağ’da esnaf dostu olarak bilinen meslekte 25 yıllını geride bırakan Mali Müşavir Gökhan Metiner, İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 2 çocuk babası 45 yaşındaki Mali Müşavir Gökhan Metiner, hız kesmeden sokakta vatandaşlarla her fırsatta bir araya geliyor. Metiner’in eşi Pınar Pamir Metiner de Süleymanpaşa’da uzun yıllar diş hekimliği yapıyor.

 

SÜLEYMANPAŞA’MIZ YEREL YÖNETİMLERDEN NASİBİNİ ALMAMIŞ

 

Vatandaşların istek ve önerilerini dinlediğini ifade eden Metiner, “Maalesef Süleymanpaşamız yerel yönetimlerden nasibini alamamış bir şehir. Aday olmadan önce şehrimizin geleceği adına elimi taşın altına koyma vaktinin geldiğine karar verdim. BU şehri bu şehrin insanları ile yöneteceğiz. Aydoğdu’daki vatandaşın sıkıntısı bizim sıkıntımız. Hürriyet’e ne yapılıyorsa Aydoğdu’ya da Çınarlı’ya da o yapılması lazım. Eksiklikler dağ gibi. Bunları çözmek için yola çıktım. Şimdilik aday adayıyım. Aday olmam halinde şehrimizin değerlerinden oluşan iyi bir ekibimiz var. Bunları kamuoyuna açıklayacağım” dedi.

 

TRAKYA’NIN GÖZ BEBEĞİ SÜLEYMANPAŞA’YI TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ YAPACAĞIM

 

Süleymanpaşa’yı değiştirip dönüştürecek projelerinin çantasında olduğunu söyleyen Metiner, “Her sıktığımız elden, her konuştuğumuz vatandaştan şehrimizle ilgili sorun ve sıkıntıları dinliyoruz. Bunları ajandamıza not ediyoruz. Vatandaşın isteklerine kulak tıkamadan iyi bir ekiple sorunların üstesinden geleceğiz. Ben Süleymanpaşalı kardeşlerime huzurlu bir şehir vaad ediyorum. Trakya’nın gözbebeği ilçemizi Türkiye’nin gözbebeği yapacağımın sözünü veriyorum” diye konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir