09.12.2023

FEDERASYONA TEKİRDAĞ’DAN TEMSİLCİ

28, Ekim 2021 Perşembe
Bu haber kez okundu


Türkiye Gazeteciler Federasyonu 10. Olağan Genel Kurulunu  gerçekleştirdi.Yılmaz Karaca, yeniden başkanlığa seçilirken,Batı Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal da  Federasyon Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi.

Merkezi Ankara’da bulunan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 10. Olağan Genel Kurulu, Alanya’da düzenlendi.Tek listeyle girilen seçimlerde Genel Başkan Yılmaz Karaca,yeniden başkanlığa seçildi. Batı Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal da yönetim kurulunda yer alarak, genel başkan yardımcılığı görevini üstlendi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kuruluna seçilmesi ve Genel Başkan Yardımcılığı göreviyle ilgili teşekkür mesajı yayınlayan Işıksal, şunları kaydetti: ” Ziyaretime gelen, telefonla arayan, sosyal medyadan yazarak güzel temennilerini ileten tüm dostlara teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum Ankara’da merkezi bulunan Federasyonumuzun Yönetim Kurulunda görev alıp sizleri temsil eden bir kardeşiniz olarak her zaman bir telefon kadar yakınınızda olduğumu belirtmek isterim.Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanım Yılmaz Karaca ve Yönetim Kurulumun takdiri ile bu göreve layık görüldüm.Batı Trakya Gazeteciler Derneği Üyesi Gazeteci Kardeşlerimİyi ki varsınız, iyi ki sizlerin güven ve sevgisini kazanıp sizlerin desteğiyle bu mevkilere gelen bir kardeşiniz oldum.Sağlıklı ve huzurlu günlerde görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın”

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir