02.10.2023

Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Varan Basınla Buluştu

11, Mart 2023 Cumartesi
Bu haber kez okundu


Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan, başkanlık atamasının ardından yeni yönetimi basına tanıttı.

Basın toplantısını atamamın gerçekleştiği hafta yapacaklarını fakat, yaşanan deprem felaketinden dolayı ertelediklerini aktaran Varan, bu süreçte yeni yönetim ile birlikte deprem yaralarını sarmak için yardım çalışmalarında bulunmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kendini tanıtan Varan, DEVA Partisi’ne katılım süreci ve çalışmalarını ise şöyle anlattı:

“28 Haziran 2020 tarihinde Demokrasi ve Atılım Partisi’nin devapartisi.org veri tabanına ilk başvurumu yaptım. Kurucu ilçe Başkanımız Rahmetli Şerife Türüdü hanımefendi yönetiminde 1 yıl Kurumsal iletişim Başkanlığı görevini yürüttüm. Daha sonra Gül Kantarcıoğlu başkanımızın döneminde 1 yıl Teşkilat işleri Başkanlığı vazifesini yürüttüm. 06 Aralık 2022 tarihinde Süleymanpaşa İlçe başkanımız ticari işleri sebebi ile istifası sonucu ilçe Başkan vekilliği görevini sürdürdüm. 31 Ocak 2023 tarihinde Genel Merkez üzerinden yapılan atama ile Süleymanpaşa İlçe Başkanı olarak yeni yönetimimizle birlikte çalışmalarımıza devam etmekteyiz.”

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir