03.12.2023

Değirmenaltı projesine mahalle sakinleri karar verecek

7, Ekim 2015 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesinin Değirmenaltı Mahallesinde gerçekleştirecek olduğu ana cadde yol düzenlemesi ve meydan projesinin vatandaşlara sunumu yapıldı.

Süleymanpaşa Belediyesinin Değirmenaltı Mahallesinde yapılacak olan cadde düzenlemesi ve meydan projelerinin sunumu mahalle sakinleri ile paylaşıldı. Gerçekleştirilen sunuma Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve vatandaşlar katıldı. Başkan Yardımcısı Berkay Çakır proje ile ilgili Değirmenaltı Mahallesi sakinlerini bilgilendirdi. 2 proje şeklinde vatandaşların onayına sunulacak olan projeler 1 hafta boyunca Değirmenaltı Mahallesi Muhtarlığı önünde sergilenecek. Trafik ve yaya akışı hesaplanarak gerçekleştirilen projelerden hangisinin yapılacağına ise Değirmenaltı mahallesi sakinleri karar verecekler.

EŞKİNAT ‘’ DAHA MODERN BİR SÜLEYMANPAŞA İÇİN ‘’

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ‘’ Değirmenaltı mahallesi için yapmış olduğumuz projeleri mahalle sakinlerimiz değerlendirecekler ve onların istedikleri uygulamaya geçecek. Daha yaşanabilir, modern bir Süleymanpaşa için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. ‘’ diyerek konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir