05.03.2024

CUMHURBAŞKANIMIZ CÜNEYT YÜKSEL’E İADEİ İTİBAR YAPTI

3, Şubat 2024 Cumartesi
Bu haber kez okundu


2024 yerel seçimlere ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, Tekirdağ’’da yerel olarak alınması gereken birçok hizmet olduğunu ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cüneyt Yüksel’in Tekirdağ için büyük bir şans olduğunu söyledi.

Tekirdağ’da değişim vaktinin geldiğini belirten Koncagül, Yüksel’in çalışkanlığı ve yaptığı hizmetler ile bilindiğini ve kamuoyu araştırmalarında da adının üst sıralarda yer aldığını, halk tarafından tevazu gördüğünü dile getirdi.

Kiraz Festivalinde Melek Mosso’nun sahne almasının ardından Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı görevinden istifası istenen Cüneyt Yüksel’in Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesine yönelik eleştirileri de yanıtlayan Koncagül, şunları kaydetti: “ Bizim siyasetimizde genel merkezimizin o günün şartlarında verdiği karardı. Cumhurbaşkanımız, Cüneyt Yüksel’e görevi tekrar tevdi ederek, iadei itibar yaptı. Bizler her zaman onun yanındaydık ve destekçisiydik. Süleymanpaşa’ya hizmet getireceği zaman gereken desteği verirdik. Büyükşehirde ki vizyonu, projeleri ve yapacağı çalışmalarla Tekirdağ’a çok farklı katkısı olacağına inanıyoruz. Tekirdağ’da değişim vaktinin geldiğini düşünüyoruz. İki dönemdir muhalefette olan belediyenin, ne yapıp yapmadığını hep birlikte görüyoruz”

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir