18.06.2024

Çocuk Kulübü üyelerine ücretsiz genel sağlık değerlendirmesi yapılacak

19, Ağustos 2016 Cuma
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 3, 4, 5 ve 6 yaş grubundaki Çocuk Kulübü üyelerine ücretsiz genel sağlık değerlendirmesi yapılacak.

Süleymanpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü doktorları ve psikoloğu tarafından Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyelerine genel sağlık değerlendirmesi yapılacak. İlk etapta 3, 4, 5 ve 6 yaş grubundaki üyelere yapılacak genel sağlık değerlendirmelerinde, çocukların kalp, göz ve kulak muayeneleri yapılırken yaşlarına göre boy ve kilo gelişimleri de değerlendirilecek. Süleymanpaşa Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi Psikoloğu tarafından çocukların zihinsel ve duygusal gelişimleri de incelenecek.

GENEL SAĞLIK DEĞERLENDİRMESİ 24-25 AĞUSTOS’TA

Süleymanpaşa Çocuk Ruh Sağlığı Merkezinde 3, 4, 5 ve 6 yaş grubundaki çocuklara bilimsel testler eşliğinde yapılacak olan genel sağlık değerlendirmesi 24-25 Ağustos’ta 9.00- 14.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Sağlık İşleri Müdürlüğü doktorları tarafından yapılan açıklamada, Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyelerine yapılacak sağlık değerlendirmesi ile ilgili bilgilendirmenin ebeveynlere kısa mesaj yoluyla yapılacağı iletildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir