28.11.2022

Başkan Eşkinat’tan Banarlılı Annelerin yüzlerini güldüren kutlama

11, Mayıs 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Anneler Günü dolayısıyla Banarlı Düğün Salonu’nda Banarlı Mahallesi’nin kadınları ile kahvaltıda bir araya geldi.

BANARLILI KADINLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Hülya Karaağaç ve Veysel Kaplan ile Banarlı Mahallesi Muhtarı Adem Duyar’ın da katıldığı kahvaltıya mahalle sakini hanımlar ve öğrenciler de ilgi gösterdi.

EŞKİNAT: “TÜM ANNELERİMİZİN VE ANNE ADAYLARIMIZIN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

Kahvaltı sonrası tüm annelerin Anneler Gününü kutlayan Başkan Eşkinat; “Dün anneler günüydü. Biz de annelerimizin gününü kutlamak için bu hafta farklı mahallerimizde sabah kahvaltısı yapalım dedik. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü kutluyorum.” dedi.

MİNİK ÖĞRENCİLER ANNELER GÜNÜNÜ KUTLAYIP ÇİÇEKLER HEDİYE ETTİLER

Başkan Eşkinat konuşmasının ardından öğrencileri yanına davet ederken onlara annelere vermek üzere çiçekler verdi. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’tan çiçekleri alan minik öğrenciler salondaki annelerin anneler gününü kutlayıp çiçekleri hediye etti.

EŞKİNAT: “BUNDAN SONRA DAHA SIK GELİP HİZMETLERİMİZİ ARTTIRACAĞIZ”

 Son olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Eşkinat; “74 mahallemiz var, biliyorsunuz. 14 mahallemiz kazılıyor. Biz tüm gücümüzle Tekirdağ merkezinde çalışmalar yaptık. Bir de belediyenin yeni kuruluşundan dolayı buralara fazla gelip gidemedik. İstediğimiz kadar fazla hizmet edemedik. Bundan sonra daha sık gelip hizmetlerimizi arttıracağız. Kadınlarımız köyümüzün ihtiyaçlarını daha çok biliyor. Ne sıkıntınız varsa bizler buradayız. Başkan Yardımcım Gülferah Hanım da burada. Ne istediğiniz varsa ona yazdırın, biz çözelim.” ifadelerini kullandı.

KAHVEHANELERİ GEZEREK VATANDAŞLARIN İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİ DİNLEDİ

Banarlı Düğün Salonu’nda gerçekleşen Anneler günü kutlamasının ardından kahvehaneleri gezen Başkan Eşkinat, Banarlı Mahallesi sakinlerinin istek ve şikayetlerini dinleyerek gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi verdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir