19.06.2024

Başkan Eşkinat yeni açılan mağazanın ruhsatını kendisi teslim etti

21, Mayıs 2016 Cumartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Çınarlı Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde Etta Mobilya’ya ait Konfor Mobilya Mağazası’nın açılışına katıldı.

MAĞAZANIN RUHSATINI BAŞKAN EŞKİNAT VERDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Berkay Çakır ile Gülferah Güral ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta mağazanın ruhsatını Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat mağaza sahiplerine teslim etti.

EŞKİNAT: “RUHSATLARINI ALIP ŞEHİRLERİNE SAHİP ÇIKTILAR”

Mağaza sahipleri Erkan Tiryaki ve Tarık Akman’a ruhsatlarını teslim eden Başkan Eşkinat; “Şehrimizde maalesef ruhsat konusunda büyük bir problem var. Biz göreve geldiğimizden beri bu sorunu çözmek için mücadele veriyoruz. Ruhsatsız olarak faaliyet göstermeye çalışan işyerlerine karşı bugün hizmete başlayan Konfor Mobilya Mağazası sahiplerini ruhsat konusunda duyarlılıklarından dolayı tebrik ediyorum. Onlar ruhsatlarını alıp şehirlerine sahip çıktılar. Ruhsatlarını da bizzat ben teslim etmek istedim. Yeni işletmemize hayırlı işler bol kazançlar dilerim.” diye konuştu.

ALBAYRAK: “ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da mağaza sahipleri Erkan Tiryaki ve Tarık Akman’a hayırlı olsun dileklerini iletirken; “Her geçen gün büyüyen şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılış kurdelesi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat tarafından kesilirken Albayrak ve Eşkinat bir süre mağazayı gezerek incelemelerde bulundu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir