20.07.2024

Başkan Eşkinat “şeffaf belediyecilik” sözünü tutuyor

23, Şubat 2016 Salı
Bu haber kez okundu


“Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı’na aday olduğum süreçte de üstüne basa basa söylediğim gibi şeffaf belediyecilik bizim önceliğimiz” sözlerini sık sık hatırlatan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat,  “şeffaf belediyecilik” sözü ile çıktığı bu yolda, Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplantılarını ve yapılan tüm ihaleleri canlı yayın ile vatandaşlara ulaştırarak sözünü tutuyor.

“Şeffaf belediyecilik” kapsamında, belediye tarafından kurulan Süleymanpaşa TV kanalında belediye ile ilgili etkinlik, haber ve projelerin video yayınlarının yanı sıra belediye ile ilgili gerçekleşen tüm ihaleleri ve Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplantılarını yayınlamaya devam ediyor.

En son bugün saat 10.00’da gerçekleşen “Süleymanpaşa İlçesi Değirmenaltı Mahallesi Değirmenaltı Caddesi Yol Yapımı ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi” ihalesi canlı olarak Süleymanpaşa TV internet sitesinden ve şehir içindeki LED ekranlardan yayınlandı.

Belediye ile ilgili ilanı yapılan her ihalenin canlı yayınını izlemek isteyen vatandaşlar, ihalenin gerçekleştiği gün ve saatteSüleymanpaşa TV adresinden ya da şehir içindeki LED ekranlardan yayına ulaşabilirler.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir