26.05.2024

Başkan Eşkinat Kurban pazarını ziyaret etti

13, Eylül 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat kurban satış ve kesim alanını ziyaret etti.

Çok sayıda kurbanlık hayvanın satışa sunulduğu kurban satış alan’ında incelemelerde bulunan Başkan Eşkinat hayvan sahiplerinin ihtiyaç ve isteklerini dinledi.

PAZARLIK YAPANLAR ARASINDA ARABULUCULUK YAPTI

Karadeniz Mahallesi eski cephanelik mevkiinde bulunan kurban satış alanında besiciler ve vatandaşlar ile bir araya gelen Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerinden çalışmalar hakkında bilgi alırken kurban satışlarında pazarlığa tutuşanlar arasında arabuluculuk yaptı.

EŞKİNAT: ‘‘BELEDİYE OLARAK VATANDAŞLARIMIZA HER TÜRLÜ İMKÂNI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ’’

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Süleymanpaşa halkının bayramı huzur içerisinde geçirebilmesi için gerekli çalışmalar ve hazırlıkların bitirildiğini dile getiren Başkan Eşkinat “Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmesi için görevlerini büyük bir özveri ile yerine getiriyor. Belediye olarak vatandaşlarımıza her türlü imkanı sağlamaya çalışıyoruz. Besicilerimiz ve hemşehrilemizden tek bir isteğimiz var. Satış alanımızın hemen yanında bulunan kesim alanında kurbanlarımızı kesmek. Bu konuda Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta ekipleri, Sağlık İşleri ekipleri ve Temizlik İşleri ekipleri vatandaşlarımıza yardımcı oluyorlar. Tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, sorunsuz bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir