12.07.2024

Başkan Albayrak Teski Su Sayaçları ve Kalibrasyon İstasyonu Açılışına Katıldı

23, Ocak 2017 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,TESKİ Su Sayaçları ve Kalibrasyon İstasyonu açılışına katıldı.

TESKİ Muratlı Caddesi Ek Hizmet binasında gerçekleştirilen açılıştaa Başkan Albayrak’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Lütfullah Gürsoy,Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe,TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ve Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu’da hazır bulundu.

Gerçekleşen açılışta konuşan Başkan Albayrak;”TESKİ ve Büyükşehir olarak her geçen sürede daha da güçleniyoruz.Yeni hizmet binamıza geçerek çalışmalarımıza başladık.Geçen bu hizmet süresinde TESKİ’nin ne kadar doğru yatırımlar yaptığı ortada.Parametrelere bakıldığında gelişim aşamasında ilk üçte olmamızda bunun bize en somut kanıtıdır.Tabi ki bu bizim için yeterli değil.2017 yılı içerisinde inanıyorum ki TESKİ zirvede yerini alacaktır.Yapılan bu hizmetlerin devamının geleceğini bilmenizi istiyorum,bugün açtığımız Su Sayaçları ve Kalibrasyon İstasyonunun Tekirdağımıza hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Açılış öncesinde TESKİ Abone İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Başkan Albayrak’a Su Sayaçları Test ve Kalibrasyon İstasyonu hakkında bir sunum gerçekleştirilerek açılan tesis hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir