12.07.2024

Başkan Albayrak, Karamehmet Mahallesinde Muhtarlarla Buluştu

6, Aralık 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ergene İlçesine bağlı Karamehmet Mahallesinde, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in de katıldığı programda Başkan Albayrak, Ergene ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla toplantı yaparak ilçe genelinde devam eden çalışmalar, mahalle muhtarlarının önerileri, talepleri ve faaliyetler hakkında değerlendirmede bulundu.

Başkan Albayrak, Ergene ilçesi muhtarlarının kendisi için düzenlediği sabah kahvaltısı ikramını da geri çevirmedi. Karamehmet Mahallesi Muhtarı Ahmet Çete, Başkan Albayrak’a Ergene İlçesi ve Mahallere olan ilgi ve katkıları adına plaket takdim etti.

Başkan Albayrak, da mahalle muhtarları ve vatandaşlara gösterdikleri samimiyetleri için memnuniyetini dile getirirken, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kendilerine her anlamda destek olacağını belirterek teşekkür etti.

Programa Başkan Albayrak ile birlikte, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ile Danışman Şeref Çetin katıldı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir