02.10.2023

Başkan Albayrak, Çerkezköy’de Mobilya Mağazası Açılışına Katıldı

15, Mayıs 2017 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköylü işadamı Ömer Kılınç’ın ilçeye kazandırdığı mobilya mağazasının açılışına katıldı.

Mobilya mağazasının açılışına Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren işadamı Ömer Kılınç, yatırımın herkes için hayırlı olmasını temenni etti. Ardından konuşan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da Çerkezköy’ün yeni bir işletmeye kavuştuğunu ve bu yüzden gururlu olduklarını belirtti.

“BU YIL ÇERKEZKÖY SENESİ”

Kılınç ve Akay’ın ardından kürsüye gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yatırımın Çerkezköy için önemli olduğuna vurgu yaparak, “Ben buranın elbette güzel bir mağaza olacağını düşünüyordum. Ama açıkçası bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. Emeği geçen bütün ekibe teşekkür ediyorum. Tekirdağ 975 bin nüfusuyla, bir dahaki seneye de 1 milyon nüfusuyla Türkiye’nin sayılı büyükşehirlerinden biri olmaya adım adım ilerlemektedir. Bu tür yatırımlar olacaktır, olmaya da devam edecektir. Çerkezköy zaten bu nüfus artışının lokomotifi durumunda. Bu sene başında, bu yıl `Çerkezköy senesi’ dedik. Her ilçeye verdiğimiz gibi buraya da çok değer veriyoruz. Bu mobilya mağazasının da Çerkezköy ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

“YATIRIMIN BÖLGEMİZE ÇOK BÜYÜK DEĞER KATACAĞINA İNANIYORUM”

Başkan Albayrak’ın ardından bir diğer konuşma yapan Ayşe Doğan da şunları söyledi: “Bölgenin bayan milletvekili olarak, bu açılışta bulunmaktan gurur duyuyorum. Ben, bu yatırımın bölgemize çok büyük değer katacağına inanıyorum. Ekonomiye katkı veren yatırımların bayanlardan geçtiğine inanıyorum. Bayanlar beğeniyorsa, ev de, araba da, mobilya da satılır. Ben tekrardan bu yatırımın herkes için hayırlı olmasını ümit ediyorum.”

Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri kurdele keserek mobilya mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Açılış sonrası davetliler mağazayı gezerek ürünler hakkında bilgi aldılar.  

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir