28.05.2024

Ali & Aysun KOCATEPE

15, Kasım 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Tekirdağ’ın kurtuluşunun 94. yıl dönümü etkinliği kapsamında düzenlenen ” Ali & Aysun KOCATEPE ile Seferberlikten Cumhuriyet’e” konseri yoğun ilgi gördü.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleşen konsere Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve eşi Gülseren Albayarak’ın yanı sıra, Garnizon Komutanı Piyade Albay Kemal Cöne,Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat,Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Recep Ökten,TESKİ ve Büyükşehir Belediyesinin bürokratları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Atatürk’ün sevdiği şarkılar ile başlayan konser Onuncu Yıl Marşı ile devam etti. Şarkılara ve marşlara Tekirdağlı vatandaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla hep bir ağızdan eşlik ettiler. Milli Mücadele dönemi ruhunun tekrar canlandığı gecede Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat sanatçılara eşlik ederek birlikte “Gençlik Marşı”nı söylediler. 

“TEKİRDAĞLILAR CUMHURİYET SEVDALISIDIR”

Tekirdağlıların Cumhuriyet’e, demokrasiye, Atatürk ilke ve devrimlerine olan bağlılığını her zaman ve her yerde vurgulayan Başkan Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile birlikte Ali ve Aysun Kocatepe’ye eşlik ederek,” Tekirdağlılar demokrasi sevdalısıdır, Tekirdağlılar Cumhuriyet sevdalısıdır” dediler.

Böyle güzel bir geceyi düzenleyen Başkan Albayrak ve büyükşehir çalışanlarına teşekkür eden vatandaşlar;” Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yılında böylesine güzel bir etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. “dediler. 

Gerçekleştirdikleri konser için Aysun ve Ali Kocatepe’ye teşekkür eden Başkan Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile birlikte Ali ve Aysun Kocatepe’ye çiçek takdim etti. Tekirdağ’da olmaktan mutlu olduklarını söyleyen Kocatepe çifti; “Çok güzel ve enerjisi çok yüksek bir kalabalık var. Tekirdağl’ın kurtuluşunu büyük bir coşku ile kutladık, her birinize teşekkür ederiz.” dediler.
 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir