19.06.2024

Albayrak Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odasının Olağan Kongresine Katıldı

15, Ocak 2018 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odasının olağan kongresine katıldı.

Süleymanpaşa ilçesindeki Turizm ve Otelcilik Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen kongreye, Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Metin Akgün, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Sami Kayın, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası üyeleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası olağan kongresinde konuşan Başkan Albayrak, “Büyükşehir olarak, artık mart ayı ile birlikte 4. yılımızı dolduracağız. Tekirdağ artık merkezin değil, 11 ilçenin genel ismi. Merkezin ismi Süleymanpaşa oldu. Nüfusumuz hızla artıyor. Nüfus arttıkça da hepimizin üzerine düşen sorumluluklar da artıyor. İlçelerimizde başlattığımız altyapı hamlesini büyük oranda tamamladık. Şimdi de tüm ağırlığımızı üstyapıya verdik. Önümüzdeki süreçte alt ve üstyapısı bütünüyle tamamlanmış bir Tekirdağ’a kavuşacağız. Bu anlamda kongrenizin birlik beraberlik içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Tekirdağ için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir