12.07.2024

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı’ndan Başkan Eşkinat’a ziyaret

26, Haziran 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Başkanı Gülkız Tulay, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.

Kasım ayı içerisinde düzenlenecek olan Süleymanpaşa Büyük Ustalar Satranç Turnuvası öncesinde ilimize gelen TSF Başkanı Gülkız Tulay, Bölge Temsilcisi Rafet Gülmez ve Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Vardar ile birlikte Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.

Yapılan görüşmede konuşan TSF Başkanı Gülkız Tulay, Süleymanpaşa Belediyesinin iki yıldır Türkiye’nin ilk büyük ustası Suat Atalık adına düzenledikleri turnuvalarla satranç sporuna yaptıkları katkılar için Başkan Eşkinat’a teşekkür ederek Kasım ayı içerisinde düzenlenecek Süleymanpaşa Büyük Ustalar Satranç Turnuvası için de duydukları mutluluğu dile getirdi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ise satranç sporunun insanları düşünmeye teşvik ettiğini dile getirerek Süleymanpaşa’da satrancın gelişmesi için her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, misafirleriyle Süleymanpaşa ve satranç sporu ile ilgili bir süre daha sohbet ettikten sonra misafirlerinin Başkan Eşkinat’a satranç takımı hediye etmesiyle görüşme sona erdi.  

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir