13.07.2024

Süleymanpaşa Belediyesi’nin 150 personeli kan bağışı yaptı

6, Mart 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yaklaşık 150 personel, Kızılay ile yapılan işbirliği çerçevesinde “Gücümüzle Süleymanpaşa’yı temizliyoruz; kanımızla hayat kurtarıyoruz” sloganıyla kan bağışında bulundu.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Kızılay Tekirdağ Şube Müdürü Hamiyet Çizen ve Süleymanpaşa Belediyesi personellerinin katıldığı kan bağışı destek kampanyasında yaklaşık 150 personelin yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral da kan bağışı yaparak kampanyaya destek oldu.

GÜRAL: “KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA KATILDIĞIM İÇİN GURURLUYUM”

Sabah saat 10.00’da başlayan kan bağışı kampanyasında saat 18.00’e kadar devam ederken kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral; “Süleymanpaşa Belediyemizin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde Kızılay ile birlikte başlattığı kan bağışı kampanyasına katıldığım için gururluyum. Uzun zamandır istediğim bir şeydi. 150’ye yakın çalışanımız kan vererek bağış kampanyasına destek oldu. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Umarım diğer birimlerimize de örnek olur.” diye konuştu.

DİĞER BİRİMLER DE DESTEK VERECEK

Öte yandan kan bağışı kampanyasının tekrarlanacağı ve Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde diğer birimlerden de kampanyaya destek olunacağı belirtildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir