13.07.2024

Süleymanpaşa Belediyesi muhtar eşlerini ağırladı

13, Mart 2017 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Süleymanpaşa ilçesine bağlı mahalle muhtarlarının eşlerini Tekirdağ Öğretmen Evi’nde misafir etti.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın eşi Belgin Eşkinat ve Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, beş çayında Süleymanpaşa’ya bağlı 74 mahallenin muhtar eşleri ile bir araya geldi. Muhtarların eşleri ile tek tek ilgilenen Eşkinat ve Güral, tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

GÜRAL: “HİZMETLERİMİZİ MAHALLELERİNİZDE ANLATIN”

Toplantıda bir konuşma yapan Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, muhtar eşlerine Süleymanpaşa Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Güral, muhtar eşlerinden belediyenin hizmetlerini mahallelerinde duyurmalarını istedi. Güral, “Çocuk Kulübü, evde bakım, Dost Eli Mağazası, hamile beslenme paketi gibi hizmetlerimizi mahallenizdeki kadınlarımıza anlatmanızı rica ediyoruz. Böylece daha fazla kişiye ulaşabiliriz. Bu hizmetlerimizi sizler için, vatandaşlarımız için hayata geçiriyoruz. Ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar başarılı oluruz. Bu konuda sizlerin yardımı bizim için çok önemli,” açıklamasında bulundu.

Yaklaşık iki saat süren etkinlikte muhtar eşleri birbirleri ile tanışıp sohbet etme imkânı bulurken, bu toplantıların devam edeceği ve düzenli hale getirileceği öğrenildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir