20.07.2024

“Mutlugiller” Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri ile buluşuyor

4, Ağustos 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, yeni üye olan veya evlerine “Mutlugiller Hikaye Kitabı” ulaşmayan üyeler için Süleymanpaşa tarihi belediye binasından kitapların teslimine devam ediyor.

SÜLEYMANPAŞA ÇOCUK KULÜBÜ ÜYELERİNE ÖZEL ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

Üyelerine yönelik yaptığı organizasyonlara sahil dolgu sahada kurulan zıp zıp, eğlence treni ve şişme oyun grupları ile devam eden Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, yeni üye olan veya evlerine “Mutlugiller Hikaye Kitabı” ulaşmayan üyeler için Süleymanpaşa Tarihi Belediye Binası’ndan dağıtım noktası oluşturdu.

SÜLEYMANPAŞA TARİHİ BELEDİYE BİNASINDAN KİTAPLAR ÜCRETSİZ OLARAK TEMİN EDİLİYOR

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün önümüzdeki günlerde sürpriz etkinliklerle çocuklarla bir arada olmaya devam edeceğinin altını çizen yetkililer, şu ana kadar hikaye kitabı eline ulaşmayan tüm Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine de çağrıda bulunarak Süleymanpaşa Tarihi Belediye Binası’ndaki dağıtım noktasından kitaplarını ücretsiz olarak temin edebileceklerini ifade ettiler.

MUTLUGİLLER’İN İKİNCİ SAYISI BASILIYOR

18 öğrencinin başvuru yaptığı ve Özel İdare 80. Yıl Ortaokulundan Yaren Kale’nin birinciliği kazandığı öykü yarışması sonrası hazırlanan Mutlugiller Hikaye Kitabı’nın ikincisinin de önümüzdeki günlerde baskıdan geleceği açıklanırken sayıları sekiz bine yaklaşan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine ikinci sayınında ücretsiz olarak gönderileceğinin altı çizildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir