12.07.2024

Melihat Gülses eşsiz sesiyle Süleymanpaşalıları büyüledi

3, Mayıs 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi, her ayın son perşembesi düzenlediği Türk sanat müziği konserleri kapsamında Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü ve Melihat Gülses Konseri gerçekleştirdi.

YILMAZ İÇÖZ EN KALABALIK GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞADI

Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleşen konseri Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da izlerken yaklaşık 400 kişilik salon kapasitesini aşarak en kalabalık günlerinden birini yaşadı.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE KONSERVATUVARI SES EĞİTİMİ BÖLÜMÜ ALKIŞ ALDI

Şef Salih Demirci yönetiminde sahneye çıkan Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nün seslendirdiği eserlerle başlayan gecede yaklaşık bir saat sahnede kalan ekip seyirciden alkış aldı.

MELİHAT GÜLSES BİR BUÇUK SAAT BOYUNCA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI

Gecenin finalinde ünlü ses sanatçısı Melihat Gülses sahneye çıktı. En sevilen eserlerini Süleymanpaşalılar için seslendiren Gülses, şarkı arasında kendisinin de Tekirdağ’da bir evi olduğunu ve bundan sonra sık sık Tekirdağ’ı ziyaret etmeye geleceğini ifade etti.

Bir buçuk saat boyunca sahnede kalan Melihat Gülses konser sonunda ayakta alkışlanırken Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, ünlü ses sanatçısı Melihat Gülses’e ve Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü adına Şef Salih Demirci’ye çiçek takdim etti.

EŞKİNAT: “SÜLEYMANPAŞALILAR BU KONSERLERİ ÇOK SEVDİ“

Eşkinat; “İki seneye yakın bir süredir her ayın son perşembesi burada ciddi bir çalışmayla bizi yalnız bırakmayan Süleymanpaşalılar ile bu ortam hazırlandı. Süleymanpaşalılar bu konserleri çok sevdi. Bu sevginin karşılığında da böyle bir koronun böyle bir solisti hak ettiğini düşünüyorum. Bizler için unutulmaz bir akşam oldu. Bizleri ihya ettiniz.” dedi.

GÜLSES: “SİZLERLE BİRLİKTE BEN DE OLDUKÇA KEYİFLİ BİR KONSER YAŞADIM”

Süleymanpaşa’da konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Melihat Gülses ise; “Bu şehirde burada konser vermekten dolayı çok mutluyum. Sizlerle birlikte ben de oldukça keyifli bir konser yaşadım. Buraya kadar gelen herkese çok teşekkür ederim. Bir de sanata çok önem veren çok değerli bir başkanınız var. Başkanınıza sahip çıkın” ifadelerini kullandı. Gülses ayrıca Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a son albüm çalışmasını hediye etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir