Süleymanpaşa Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Süleymanpaşa Çocuk Şenliği’nin ikincisi 22-23-24 Nisan tarihlerinde Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
2. Süleymanpaşa Çocuk Şenliği, 3 gün boyunca saat 10.00 ile 18.00 arasında Süleymanpaşalı çocuklara heyecan ve eğlence dolu unutulmaz anlar yaşatacak. Atölye Çadırı, Aktivite Alanı ve Sahne alanı olmak üzere 3 ayrı alanda onlarca etkinlik ve gösteri ile Süleymanpaşalı çocuklara kapılarını açacak şenlikte sürprizle de çocuklarımız doyasıya eğlenecek.
Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyelerine tamamen ücretsiz olacak etkinliklerde üye çocukların kartları ile alana gelmesi gerektiği belirtilirken girişte Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü standında ücretsiz olarak üye kayıtları da yapılacak.
22 Nisan Cuma günü saat 10.00’da kapılarını açacak 2. Süleymanpaşa Çocuk Şenliği programı şu şekilde:
ATÖLYE ÇADIRI (22-23-24 NİSAN) 10.00 – 17.30
Taş Boyama Atölyesi, Yüz Boyama Atölyesi, Maske Atölyesi, Sulu Boya Atölyesi, Mandaldan Oyuncak Atölyesi, Rüzgar Gülü Atölyesi, Hamur-Takı Yapım Atölyesi, Acrimboldo Atölyesi, Eğlencelik Kimya Dersleri, İllüstrasyon Atölyesi
AKTİVİTE ALANI (22-23-24 NİSAN) 10.00 – 17.30
Can, Jurassic age, şişme çocuk oyun grupları
SAHNE ALANI 22 NİSAN 13.00 – 18.00
13.00 Bando Alibaba
13.40 Maskot Rock Grubu
14.00 Kukla Dans Grubu
14.15 Sosis Balon/Yüz Boyama
14.30 Bando Alibaba
15.10 Maskot Rock Grubu
15.30 Kukla Dans Grubu
15.45 Sosis Balon/Yüz Boyama
16.00 Bando Alibaba
16.40 Maskot Rock Grubu
17.00 Sosis Balon/Yüz Boyama
17.15 Bando Alibaba
17.45 Maskot Rock Grubu
SAHNE ALANI 23 NİSAN 13.00 – 18.00
13.00 Mask’ot Doğaçlama Gösterisi
14.00 Kukla Dans Grubu
14.15 Sosis Balon/Yüz Boyama
14.30 Köstebekgiller
15.30 Halk Oyunları Gösterileri
16.00 Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı
17.00 Köstebekgiller
17.45 Maskot Rock Grubu
SAHNE ALANI 24 NİSAN 12.30 – 19.00
12.30 Tekirdağ Sanat Akademisi Dans Gösterisi
13.00 Nurettin Ekmekçioğlu İlköğretim Okulu Halk Oyunları
13.40 Maskot Rock Grubu
14.00 Şarköy Belediyesi Halk Müziği Çocuk Korosu
14.15 Sosis Balon/Yüz Boyama
14.30 Bando Alibaba
15.10 Bisiklet Akrobasi Şov
15.45 Sosis Balon/Yüz Boyama
16.00 Bando Alibaba
16.40 Maskot Rock Grubu
17.00 Sosis Balon/Yüz Boyama
17.15 Bando Alibaba
17.45 Maskot Rock Grubu
18.00 Trakya Akademi Çocuk Oda Orkestrası Konseri