03.12.2023

Süleymanpaşalı çocuklar yeni yıl ve karne partisinde buluştu

23, Ocak 2017 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyesi çocuklar, 2017 yılını ve karne sevincini hep birlikte kutladı. Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Ruh Sağlığı Koruma Merkezi’nde yapılan yeni yıl partisine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da katılarak çocukları yalnız bırakmadı.

PALYAÇO VE İLLÜZYONİST ÇOCUKLARI COŞTURDU

Parti boyunca çocuklarla birlikte çeşitli oyunlar oynayan palyaço ve illüzyon numaraları ile çocukları şaşırtan illüzyonist, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine eğlenceli saatler yaşattı.

İllüzyonistin bir numarasında Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da eşlik etti. Parti boyunca çocuklarla yakından ilgilenen Eşkinat, yeni yıl pastasını da çocuklarla birlikte kesti.

EŞKİNAT: “ÇOCUKLARIMIZA KEYİFLİ BİR SÖMESTR DİLİYORUM”

Çocukların zihinsel ve ruhsal gelişimlerine, sosyal becerilerinin gelişmesine çok önem verdiklerini ifade eden Eşkinat, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak çocuklarımızın anne karnından başlayarak yanındayız. Gebelikte anne beslenmesinden başlayan desteğimizi çocuklarımızın gelişiminin her aşamasında sürdürüyoruz. Bugün de Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyesi dostlarımızla birlikte hem yeni yıl hem de karne sevincini bu partide kutluyoruz. Çocuklarımızla birlikte olmaktan dolayı keyifliyim. Tüm öğrencilerimize keyifli bir sömestr diliyorum,” açıklamasında bulundu.

Partiye Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral da katılırken, çocuklarıyla birlikte partiye gelen anne babalar da çocukluklarını hatırladı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir