09.12.2023

Süleymanpaşa Belediyesi temizlik görevlilerinden kan bağışına destek

15, Kasım 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 100’ü aşkın temizlik görevlisi, Kızılay ile yapılan işbirliği çerçevesinde “Gücümüzle Süleymanpaşa’yı temizliyoruz; kanımızla hayat kurtarıyoruz” sloganıyla kan bağışında bulundu.

TEMİZLİK GÖREVLİLERİ HERKESİ KAN BAĞIŞINA DAVET ETTİ

Yaklaşık 5 ay önce başlatılan kampanya çerçevesinde ikinci kez kan veren temizlik görevlileri, bir gün herkesin kana ihtiyaç duyabileceğini yaptıkları bağışın öneminin farkında olduklarını belirtirken tüm vatandaşları Kızılay’a kan bağışı yapmaya davet ettiler.

BAŞKAN EŞKİNAT: “HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN BU KAMPANYA DA ONLAR SONUNA KADAR VARLAR”

Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı temizlik görevlilerinin kampanyaya duyarlı ve bağlı kalmasının önemli olduğunu vurgularken; “Birçok benzer kampanya günün anlam ve önemi olduğu için başlıyor ve o günün ardından unutuluyor. Bu kampanyaların hepsi bir süreçtir ve temizlik görevlilerimiz bugün tekrar gösterdi ki hayati önem taşıyan bu kampanya da onlar sonuna kadar varlar. Bağışladıkları kanlar birçok hayat kurtaracak. ‘Gücümüzle Süleymanpaşa’yı temizliyoruz; kanımızla hayat kurtarıyoruz’ kampanyasında emeği geçen herkesi özellikle de duyarlılıklarından ötürü temizlik görevlilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir