09.12.2023

Süleymanpaşa bayramı ışıl ışıl yaşıyor

13, Eylül 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi, yapımı tamamlanan cadde ve sokaklarda ışıklandırma çalışması başlattı.

Birkaç ay önce başlatılan çalışmalarda, altyapısı tamamlanan üst yapısı yenilenen cadde ve sokaklardaki sokak lambaları Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenirken güvenlik gerekçesi ile yapılan ışıklandırmalar bölge esnafı ve vatandaşların takdirini topladı.

DEĞİRMENALTI CADDESİ ÖZLENEN GÖRÜNTÜSÜNE KAVUŞTU

İlk olarak Değirmenaltı Caddesi’nde yapılan çalışmada yenilenen üst yapı çalışmaları kapsamında genişletilen kaldırımlara konan sokak lambaları Değirmenaltı Caddesi’ni özlenen görüntüsüne kavuşturdu.

KOLORDU CADDESİ IŞIK SAÇIYOR

Kolordu Caddesi’nde de çalışmalarını sürdüren Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri Kolordu Caddesi’nin yanı sıra İbrahim Efendi Sokak’ta da çalışmaların tamamlanmasının ardından ışıklandırmaları tamamlayarak hizmete sundu.

SİNEMALAR SOKAĞI YENİLENEREK YAYALAŞTIRILDI

Süleymanpaşa Belediye Meclis Toplantısı’nda alınan karar ile Sinemalar Sokağı olarak bilinen Şükran Sokak’ta yayalaştırma projesi kapsamında alt yapı çalışmaları tamamlanırken üst yapı çalışmalarında sona gelindi.

Araçların artık giremeyeceği sokağa yeni taş döşemesi yapan Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, ışıklandırmayı da tamamlayıp hizmete soktu.

EŞKİNAT: “ŞEHRİMİZE HEM GÜZELLİK HEM DE AYDINLIK SOKAKLARLA GÜVENLİK KATMAK İSTEDİK”

Yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “Şehrimizde ışıklandırmanın yetersiz olduğu noktalarda yaptığımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarının ardından vatandaşlarımızın talepleri üzerine şehrimize hem güzellik hem de aydınlık sokaklarla güvenlik katmak istedik. Bu çalışmalarla birlikte esnafımızın da yüzünü bir nebze olsun daha fazla güldürdük.” dedi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir