27.01.2023

SUÇEP’e katılan 748 Süleymanpaşalı öğrenci çevreci belgelerini aldı

5, Haziran 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından başlatılan Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi (SUÇEP) kapsamında Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır tarafından öğrencilere katılım belgesi verildi.

BELGELERİNİ BAŞKAN YARDIMCISI BERKAY ÇAKIR’IN ELİNDEN ALDILAR

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda düzenlenen törende SUÇEP kapsamında teorik ve uygulamalı eğitimlere katılan 748 öğrenci katılım belgelerini Başkan Yardımcısı Berkay Çakır’ın elinden aldı.

ÇAKIR: “PROJEMİZ SONUNDA DA DAHA ÇEVRECİ DAHA DUYARLI YOL ARKADAŞLARIMIZ OLDU”

Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi’ne katılan öğrencilere teşekkür eden Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır; “Bu proje kapsamında şehrimizdeki ilkokullardan 748 çocuğumuz ile bir araya gelip çevre konusunda farkındalık yaratmak istedik. Süleymanpaşa Belediyesi olarak çevrenin korunması ve iyileştirilmesi, doğal kaynakların en uygun ve verimli şekilde kullanılması, her türlü çevre kirliliğinin önlenmesi ile atıkların yönetimi konularında başta çevre eğitimi olmak üzere bir dizi uygulamalı faaliyet gerçekleştirdik. Projemiz sonunda da daha çevreci, daha duyarlı yol arkadaşlarımız oldu. Projeye katılan tüm çocuklarımıza, onları destekleyen öğretmenlerimiz ve ailelerimize çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır konuşmasının ardından tek tek katılım belgelerini dağıtırken öğrencilerin sevinçleri görülmeyi değerdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir