26.01.2023

MALKARA'YA YAPILACAK OLAN OTOGARDA ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

10, Mart 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Uzun yıllardır yılan hikâyesine dönen, 30 yıllık bir efsane konusu olan Malkara otogarının D-100 Karayolu kenarına indirilmesiyle ilgili yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni otogar konusuna çok önem veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da büyük bir itina ve hassasiyet ile konuyu yakından takip edip yapılan çalışmaların gidişatı hakkında yetkililerden detaylı bilgiler alıyor.

Başkan Ulaş Yurdakul 9 Mart 2016 Çarşamba günü Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ile birlikte yeni otogarın yapılacağı alana giderek yine otogar inşaatı hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Yetkililer de çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini, söz verildiği gibi 2016 yılının Aralık ayı sonunda yeni otogarın Malkara'ya yılbaşı hediyesi olarak Kadir Başkan tarafından hediye edileceğini belirttiler.

OTOGARIN TEMEL ATMA TÖRENİ 21 MART'A ERTELENDİ

Otogar inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, 14 Mart 2016 tarihinde yapılması planlanan Otogar Temel Atma Töreni meteorolojiden gelen bilgiler üzerine 21 Mart 2016 Pazartesi gününe ertelendi. 14 Mart 2016 tarihinde hava durumunun yağışlı gözükmesinden dolayı 21 Mart 2016 tarihine ertelenen temel atma töreni için de eğer meteorolojiden olumsuz hava muhalefeti uyarısı gelirse tören 28 Mart 2016 tarihine ertelenecek.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir