03.12.2023

Dünya Çevre Günü etkinlikleri açılış ve ödül töreni ile başladı

5, Haziran 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Dünya Çevre Günü dolayısıyla Tekirdağ Valiliği önünde gerçekleşen çelenk sunma ve ödül törenine katıldı.

Başkan Eşkinat’ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çevre ve Şehircilik Tekirdağ İl Müdürü Ömer Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dodurka ve vatandaşların katıldığı tören Çevre ve Şehircilik Tekirdağ İl Müdürlüğü ile Tekirdağ Çevre Eğitim ve Koruma Derneği’nin çelenklerinin anıta sunulması ile başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından 2016 yılında atık pil toplama yarışmalarında derece giren okullara Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Çevre ve Şehircilik Tekirdağ İl Müdürü Ömer Albayrak ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dodurka tarafından ödülleri verildi.

ÖĞRENCİ BAŞINA EN FAZLA ATIK PİL TOPLAMA KATEGORİSİNDE DERECEYE GİREN OKULLAR

Saray Güngörmez Ortaokulu – Kapaklı Pınarca Ortaokulu – Çerkezköy Cansen Gürsoy Şen Anaokulu – Çerkezköy Özel Gülerçin Anaokulu – Muratlı Anadolu Lisesi – Kapaklı Anadolu Lisesi – Çorlu Özel Sağlık Anaokulu – Muratlı Atatürk İlkokulu – Çerkezköy Özel Tomurcuk Anaokulu – Çorlu Özel Mektebim Fen Lisesi

EN FAZLA ATIK PİL TOPLAMA KATEGORİSİNDE DERECEYE GİREN OKULLAR

Çorlu Fevzi Çakmak İlkokulu – Çorlu Atakent İlkokulu – Çorlu Mükerrem Ali Kayan İlkokulu – Çorlu Furtuni Ve İshak Pinhas Ortaokulu – Süleymanpaşa 50. Yıl Ortaokulu – Kapaklı Gazi İlkokulu – Muratlı Anadolu Lisesi – Çorlu Ticaret Ve Sanayi Odası İlk Okulu – Çorlu Cezzar Mustafa Ersin Ortaokulu – Muratlı Atatürk İlkokulu

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir