02.10.2023

Buz pateni pisti Süleymanpaşa’da hizmete girmeye hazırlanıyor

23, Ocak 2017 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi, her kış olduğu gibi bu kış da buz pateni pistini faaliyete geçiriyor.

Süleymanpaşa Belediyesi’nin kış klasiği haline gelen buz pateni pisti, bu yarıyılda da öğrencilerin ve buz pateni yapmak isteyen Süleymanpaşalıların hizmetine sunuluyor.

BİR AY BOYUNCA HİZMET VERECEK

Yaklaşık bir ay boyunca hizmet verecek olan buz pistinde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yine özel gösteriler sergilenecek. Özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği buz pistinde yarım saat için geçerli olacak tam bilet ücreti 8 TL, öğrenci bileti 5 TL ve Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri için 2,5 TL olarak belirlendi.

EŞKİNAT: “HERKESİ BU EŞSİZ DENEYİMİ YAŞAMAYA DAVET EDİYORUZ”

Karne ve tatil sevinci yaşayan öğrencileri buz pateni yapmaya davet eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Öğrencilerimize bir anlamda karne hediyesi olacak olan buz pateni etkinliğine tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. Sadece öğrencilerimiz ve çocuklarımızı değil tüm vatandaşlarımızı buz pateni pistine bu eşsiz deneyimi yaşamaya davet ediyoruz,” açıklamasında bulundu.

Süleymanpaşa Otogarı yanında kurulan buz pistinin hazırlıklarında son aşamaya gelindiği ve kısa süre içinde çevre düzenlemelerinin de sonlandırılıp buz pateni pistinin hizmete açılacağı belirtildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir