02.10.2023

Bir Günde 11 İlçe

20, Temmuz 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Mesaisine sabahın erken saatlerinde Marmara Ereğlisi’nde başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak mesaisini akşam 24:00 te Şarköy ilçesinde tamamladı.

Yaklaşık 20 saat mesai  yapan Başkan Albayrak TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa ve diğer yetkilileriyle beraber  Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11 ilçede başlattığı ve yapımına devam edilen yatırımlarını inceledi.

240 Milyon lira tutarındaki  kanalizasyon, arıtma tesisi, yağmur suyu ve içme suyu hatlarında incelemeler yaparak TESKİ yetkilileri ve müteahhit firmalardan işlerin son durumu ile ilgili bilgiler alan Başkan Albayrak müteahhit firmalardan işlerin bir an önce tamamlanmasını istedi.  Albayrak  yakın bir zamanda tamamlanacak olan yatırımların açılışının yapılacağını  da söyledi.

Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde altyapıların yenilendiğini hatırlatan Albayrak ‘Bizi sabırla bekleyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Tüm bu yatırımlarımız onların hizmetine  en kısa zamanda sunulacak ve büyük bir rahatlama sağlanacak. Bu yatırımları hazırlayan TESKİ Genel Müdürümüz Şafak Başa ile diğer yetkililere teşekkür ediyorum. Bu yatırımlarımız tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun’ dedi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
sanalbasin.com üyesidir