23.09.2023

BAŞKANLAR MAHALLELERDEKİ VATANDAŞLARA ÇALIŞMALARI VE YATIRIM PROJELERİNİ ANLATTILAR

8, Mart 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 8 Mart 2016 Salı günü 6.00 ile 9.30 saatleri arasında Hacısungur, Karacagür, Kiremitlik, Çınaraltı ve Sarnıç Mahallelerini ziyaret ettiler.

Hacısungur, Karacagür, Kiremitlik, Çınaraltı ve Sarnıç Mahallelerindeki kahvehanelere gidilerek gerçekleştirilen ziyaretlerde Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın, Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Uslu, Hüseyin Vasfi Güner, Cem Özkan, Afşin Turan ve CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de yer alırken, mesai saati tanımadan vatandaşlar ile buluşan başkanları mahalle muhtarları bizzat karşıladı.

Mahalle sakinleriyle sohbet eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, vatandaşların isteklerini dinleyip, sık sık notlar alarak, Malkara merkeze, mahallere yaptıkları çalışmaları ve yatırım projelerini anlattılar, konular hakkında mahalle sakinlerine detaylı bilgiler verdiler.

Ayrıca Çınaraltı Mahalesinde yapımına devam edilen 2.000 dönümlük araziyi kapsayan Toplu Damla Sulama alanında incelemelerde bulunan Başkanlar; “2016 yılının 10. ayından itibaren Çınaraltı Mahallesi ve çevre mahallelerde yaşayan vatandaşlarımız bir tarladan iki ürün elde edebileceklerdir.” dediler.

Başkanlar kahvaltılarını mahalle sakinleriyle birlikte yaparken, mahalle sakinleri de Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir