18.06.2024

Başkan Eşkinat yeni hizmet binası proje yarışmasının jüri heyeti ile bir araya geldi

30, Nisan 2017 Pazar
Bu haber kez okundu


 Başkan Eşkinat yeni hizmet binası proje yarışmasının jüri heyeti ile bir araya geldi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesinin şehirlerarası otogarın bulunduğu alana yapılacak olan yeni hizmet binası için düzenlenecek mimari proje yarışması ile ilgili jüri heyeti ile bir toplantı gerçekleştirdi.

JÜRİ HEYETİ YENİ HİZMET BİNASININ YAPILACAĞI ALANDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Süleymanpaşa Belediyesinin yeni hizmet binası ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Mimari projenin yarışma ile belirlenmesinin kararlaştırılmasının ardından belirlenen jüri heyeti ile ilk toplantı gerçekleştirildi. Sahil hizmet binasında yapılan toplantıdan önce projenin uygulanacağı yer olan Süleymanpaşa Şehirlerarası Otogarı’nda incelemelerde bulunan jüri heyeti, projenin konum olarak son derece uygun olduğuna dair kanaatini Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’la paylaştı. Heyet ayrıca Eşkinat’a projenin yarışma ile belirlenmesinden duydukları memnuniyeti iletti.

EŞKİNAT: “KENTİN SEMBOLÜ OLACAK BİR HİZMET BİNASI YAPMAK İSTİYORUZ”

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Süleymanpaşa Belediyesinin hizmet binasının kentin sembolü bir bina olmasını ve bulunduğu bölgede bir değer yaratmasını istiyoruz. Bunun için projeyi belirlemek üzere bir yarışma düzenleme kararı aldık,” açıklamasında bulundu.

Toplantıda jüri heyeti ile fikir alışverişinde bulunan Eşkinat, yarışmanın koşullarının belirlenmesi amacıyla düzenlenen bu toplantıların devam edeceğini belirtti. Toplantıda jüri üyelerinin yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Volkan Berkay Çakır da hazır bulundu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir