15.08.2022

Başkan Eşkinat Engelliler Haftası etkinliklerine katıldı

11, Mayıs 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen Engelliler Haftası programına katıldı.

Tekirdağ Valiliği Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlarken Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı ile Tekirdağ Sakatlar Derneği anıta çelenk sundu.

ZİÇEV HALK OYUNLARI EKİBİ UZUN SÜRE ALKIŞLANDI

Yaklaşık bir saat süren programa Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Yılmaz, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, protokol üyeleri ve vatandaşlar katılırken Hasan Yılmaz günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.

SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ İLE ENGELLER ORTADAN KALKTI

ZİÇEV Halk Oyunları ekibinin halk oyunları gösterisi ile uzun süre alkışlandığı program Valilik önünden Peştemalcı Caddesi ve oradan da Üç Kemaller Parkı’na kadar süren Sevgi Yürüyüşü ile devam etti.

ALBAYRAK VE EŞKİNAT KERMES AÇILIŞI YAPTI

Yürüyüş sonrası Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat yürüyüşe katılan öğrencilere balon dağıtırken Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte Tekirdağ Sakatlar Derneği’nin kermes açılışını gerçekleştirdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir