03.12.2023

Başkan Albayrak Tıp Haftası Açılış Kokteyline Katıldı

15, Mart 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Tamer Dodurka  ile beraber Yelken Kulübü Restaurantında gerçekleştirilen Tıp haftası açılış kokteyline katıldı.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Dr. Yücel Ayaz,  Eczacılar Odası Başkanı Tolga Çetinkaya,  bazı siyasi parti temsilcileri ile birçok sağlıkçının da katıldığı açılış kokteylinde sağlıkçılarla beraber olmaktan dolayı  duyduğu mutluluğu  ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tüm sağlık çalışanlarının  tıp haftasını kutladı.

Kokteylde çocuk gözüyle sağlıklı yaşam konusunda yapılan kompozisyon şiir resim ve briç İle tenis yarışmalarında dereceye girenlere kupa ve hediyeleri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi. Ayrıca haberleriyle sağlık sektörüne verdiği desteklerden dolayı basın temsilcilerine de plaket verildi.  Hafta boyunca Tekirdağ Tabip Odası tarafından çeşitli  etkinlikler gerçekleştirilecek. 

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir